Pajamos
9 116 716 €
2024 · naujausi pateikti metai
Darbuotojai
57
2026-06
Vidutinis atlyginimas
1 666 €
per mėnesį, prieš mokesčius
Mokestinė nepriemoka
Nepriemokų neužfiksuota
Duomenų nėra
Įmonės apžvalga
AI tyrimasViešų šaltinių pagrindu parengta, šaltiniais susieta įmonės veiklos apžvalga.
UAB „Gulbelės prekyba“ mažmenomis ir didmenomis parduoda statybines, apdailos, santechnikos, elektros instaliacijos, buities ir technikos prekes bei teikia pristatymo ir meistrų paslaugas.
Pagrindinė veikla
Produktai ir paslaugos
Šaltiniai
Ištirta: 2026 m. rugpjūčio 23 d. · Patikimumas: Aukštas · Apžvalgą parengė AI. Svarbius teiginius patikrinkite nurodytuose pirminiuose šaltiniuose.
Registracijos informacija
- Įmonės kodas
- 174822470
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Statusas
- Teisinis statusas neįregistruotas
- Įregistruota
- 2002 m. rugpjūčio 8 d.
- Savivaldybė
- Šakių rajono
- Registruota buveinė
- Šakiai, Kęstučio g. 44, LT-71136
- Buveinė registruota nuo
- 2002 m. rugpjūčio 8 d.
- Buveinės duomenys atnaujinti
- 2026 m. rugpjūčio 7 d.
Nemokumo procesai
Oficialūs AVNT juridinio asmens bankroto ir restruktūrizavimo duomenys. Administratorių asmens ir kontaktiniai duomenys nerodomi.
- Vykstantis procesas
- Ne
- Procesų istorijoje
- 0
PVM mokėtojo informacija
- PVM mokėtojas
- Taip
- PVM kodas
- LT748224716
- Įregistruota PVM registre
- 2002 m. rugpjūčio 10 d.
- Iš jų pradelsta
- 0 €
Pagrindinė veikla
- EVRK kodas
- 475230
- Pagrindinė veikla
- Nenurodyta
- Darbuotojai
- 57 (2026-06)
- Vidutinis atlyginimas
- 1 666 €
Dalyvių struktūra
Skelbiami tik suvestiniai dalyvių skaičiai, be asmens duomenų.
- Iš viso dalyvių
- 1
- Lietuvos fiziniai
- 0
- Lietuvos juridiniai
- 1
- Užsienio fiziniai
- 0
- Užsienio juridiniai
- 0
- Yra užsienio dalyvių
- Ne
Interneto svetainė
Svetainė ir jos paskelbta informacija rodoma tik patvirtinus ryšį su juridiniu asmeniu.
Patvirtintos įmonės svetainės kol kas nerasta.
Mokesčiai ir viešieji pirkimai
VMI sumokėtų mokesčių ir VPT paskelbtų sutarčių suvestinė.
- Sumokėta mokesčių nuo metų pradžios
- 231 452 €
- Ataskaitinis laikotarpis
- 2026 m. birželis
- Viešųjų sutarčių skaičius
- 1 888
- Bendra sutarčių vertė
- 808 417 €
- Naujausia sutartis
- 2025 m. lapkričio 7 d.
Licencijos ir leidimai
Šiuo metu galiojantys dokumentai iš Licencijų informacinės sistemos.
- Atverti šaltinį
Licencija verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais
Dokumento Nr. 957Galioja nuo: 2021 m. kovo 30 d. - Atverti šaltinį
Licencija verstis mažmenine prekyba tabako gaminiais
Dokumento Nr. 427Galioja nuo: 2021 m. kovo 30 d. - Atverti šaltinį
Leidimas prekiauti augalų apsaugos produktais
Dokumento Nr. AS5-79(2017)Galioja nuo: 2017 m. birželio 21 d. - Atverti šaltinį
Licencija verstis mažmenine prekyba alumi, alaus mišiniais su nealkoholiniais gėrimais, natūralios fermentacijos sidru, kurių tūrinė etilo alkoholio koncentracija neviršija 8,5 procento
Dokumento Nr. 107Galioja nuo: 2017 m. birželio 5 d. - Atverti šaltinį
Leidimas prekiauti augalų apsaugos produktais
Dokumento Nr. AS5-28 (2017)Galioja nuo: 2017 m. kovo 10 d. - Atverti šaltinį
Leidimas prekiauti augalų apsaugos produktais
Dokumento Nr. AS5-153 (2016)Galioja nuo: 2016 m. birželio 29 d. - Atverti šaltinį
Leidimas prekiauti augalų apsaugos produktais
Dokumento Nr. AS5-90 (2016)Galioja nuo: 2016 m. balandžio 15 d. - Atverti šaltinį
Leidimas gaminti elektros energiją
Dokumento Nr. 437Galioja nuo: 2012 m. lapkričio 26 d. - Atverti šaltinį
Licencija verstis mažmenine prekyba tabako gaminiais
Dokumento Nr. 280Galioja nuo: 2003 m. balandžio 29 d.
Finansai
Pagrindiniai rodikliai iš įmonės pateiktų metinių finansinių ataskaitų.
| Metai | Pajamos | Pelnas prieš mokesčius | Grynasis pelnas | Turtas | Nuosavas kapitalas |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 9 116 716 € | 378 291 € | 324 264 € | 5 025 873 € | 1 740 231 € |
| 2023 | 9 148 265 € | 331 264 € | 280 707 € | 4 917 926 € | 1 615 967 € |
| 2022 | 9 025 263 € | 449 948 € | 381 745 € | 4 174 803 € | 1 435 370 € |
| 2021 | 7 140 717 € | 457 770 € | 386 925 € | 4 043 334 € | 1 453 625 € |
| 2020 | 6 434 273 € | 520 508 € | 441 775 € | 3 206 271 € | 1 066 700 € |
| 2019 | 5 744 261 € | 206 079 € | 174 540 € | 2 840 950 € | 794 925 € |
Pateikta: 2025 m. gegužės 29 d.
Panašios įmonės
Veikiančios to paties sektoriaus įmonės, rikiuojamos pagal naujausias pajamas.
Mažmeninė prekyba, išskyrus variklinių transporto priemonių ir motociklų prekybąŠakių rajonoMažmeninė prekyba, išskyrus variklinių transporto priemonių ir motociklų prekybą · Šakių rajono
Šaltiniai: VĮ Registrų centras, VMI, Sodra ir VPT. Svetainės ryšys su įmone tikrinamas pagal .lt domeno ir svetainėje skelbiamus juridinio asmens duomenis. Atviri duomenys licencijuojami pagal CC BY 4.0.