Pajamos
1 802 872 €
2024 · naujausi pateikti metai
Darbuotojai
30
2026-06
Vidutinis atlyginimas
2 423 €
per mėnesį, prieš mokesčius
Mokestinė nepriemoka
Nepriemokų neužfiksuota
Duomenų nėra
Įmonės apžvalga
AI tyrimasViešų šaltinių pagrindu parengta, šaltiniais susieta įmonės veiklos apžvalga.
UAB „Mažeikių statybos kompanija“ gamina ir montuoja metalo konstrukcijas, atlieka antikorozinį dažymą bei bendruosius statybos darbus.
Pagrindinė veikla
Produktai ir paslaugos
Šaltiniai
Ištirta: 2026 m. rugpjūčio 25 d. · Patikimumas: Aukštas · Apžvalgą parengė AI. Svarbius teiginius patikrinkite nurodytuose pirminiuose šaltiniuose.
Registracijos informacija
- Įmonės kodas
- 167368448
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Statusas
- Teisinis statusas neįregistruotas
- Įregistruota
- 2002 m. balandžio 22 d.
- Savivaldybė
- Mažeikių rajono
- Registruota buveinė
- Mažeikiai, Kurmaičių g. 13, LT-89142
- Buveinė registruota nuo
- 2002 m. balandžio 22 d.
- Buveinės duomenys atnaujinti
- 2026 m. rugpjūčio 7 d.
Nemokumo procesai
Oficialūs AVNT juridinio asmens bankroto ir restruktūrizavimo duomenys. Administratorių asmens ir kontaktiniai duomenys nerodomi.
- Vykstantis procesas
- Ne
- Procesų istorijoje
- 0
PVM mokėtojo informacija
- PVM mokėtojas
- Taip
- PVM kodas
- LT673684412
- Įregistruota PVM registre
- 2002 m. birželio 7 d.
- Iš jų pradelsta
- 0 €
Pagrindinė veikla
- EVRK kodas
- 412000
- Pagrindinė veikla
- Nenurodyta
- Darbuotojai
- 30 (2026-06)
- Vidutinis atlyginimas
- 2 423 €
Dalyvių struktūra
Skelbiami tik suvestiniai dalyvių skaičiai, be asmens duomenų.
- Iš viso dalyvių
- 4
- Lietuvos fiziniai
- 4
- Lietuvos juridiniai
- 0
- Užsienio fiziniai
- 0
- Užsienio juridiniai
- 0
- Yra užsienio dalyvių
- Ne
Interneto svetainė
Svetainė ir jos paskelbta informacija rodoma tik patvirtinus ryšį su juridiniu asmeniu.
Patvirtintos įmonės svetainės kol kas nerasta.
Mokesčiai ir viešieji pirkimai
VMI sumokėtų mokesčių ir VPT paskelbtų sutarčių suvestinė.
- Sumokėta mokesčių nuo metų pradžios
- 235 159 €
- Ataskaitinis laikotarpis
- 2026 m. birželis
- Viešųjų sutarčių skaičius
- 0
- Bendra sutarčių vertė
- —
- Naujausia sutartis
- —
Finansai
Pagrindiniai rodikliai iš įmonės pateiktų metinių finansinių ataskaitų.
| Metai | Pajamos | Pelnas prieš mokesčius | Grynasis pelnas | Turtas | Nuosavas kapitalas |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 802 872 € | 105 984 € | 105 984 € | 2 377 143 € | 2 085 089 € |
| 2023 | 1 996 310 € | 431 850 € | 381 616 € | 2 758 610 € | 2 360 721 € |
| 2022 | 1 594 463 € | 114 058 € | 111 259 € | 814 700 € | 1 979 105 € |
| 2021 | 1 237 114 € | 124 694 € | 116 641 € | 2 535 527 € | 2 338 435 € |
| 2020 | 2 462 734 € | 213 805 € | 177 825 € | 2 308 349 € | 2 043 807 € |
| 2019 | 2 462 734 € | 573 876 € | 485 658 € | 2 308 349 € | 2 043 807 € |
Pateikta: 2025 m. gegužės 27 d.
Panašios įmonės
Veikiančios to paties sektoriaus įmonės, rikiuojamos pagal naujausias pajamas.
Pastatų statybaMažeikių rajonoPastatų statyba · Mažeikių rajono
Šaltiniai: VĮ Registrų centras, VMI, Sodra ir VPT. Svetainės ryšys su įmone tikrinamas pagal .lt domeno ir svetainėje skelbiamus juridinio asmens duomenis. Atviri duomenys licencijuojami pagal CC BY 4.0.